Skip Navigation Linksصفحه اصلی / اخبار / خبر
کفش ملی در پای زائران اربعین حسینی/ تولید کفش های متناسب با شرایط سخت
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: توجه به برنامه ها و مأموریت های اجتماعی و فرهنگی از جمله اهداف و محورهای اساسی سیاست های صندوق بازنشستگی در سال های اخیر بوده و خوشبختانه توجه و اقدامات ویژه ای در این حوزه شده است.
کد خبر: 3060
تاریخ خبر: 1397/07/18
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: توجه به برنامه ها و مأموریت های اجتماعی و فرهنگی از جمله اهداف و محورهای اساسی سیاست های صندوق بازنشستگی در سال های اخیر بوده و خوشبختانه توجه و اقدامات ویژه ای در این حوزه شده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، جمشید تقی زاده حفظ سلامت جسمانی و آرامش روانی زائران کربلای معلی را بسیار با اهمیت توصیف کرد و گفت: در پیاده‌روی های طولانی مدت که همراه با حمل وسایل شخصی انجام می شود مثل «پیاده روی اربعین» پای افراد به دلیل ورود فشار بیش از حد، با سرعت بیشتری خسته و آسیب دیده شده و اگر در این وضعیت از کفش مناسب نیز استفاده نشود، این آسیب با شدت بیشتری خود را نشان خواهد داد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با اشاره به توانمندی های گروه صنعتی ملی در تأمین و تولید کفش های مناسب با شرایط مختلف، افزود: کارشناسان متخصص و مدیران فنی شرکت کفش ملی با ارزیابی دقیق نیازهای روز جامعه، اقدام به تهیه و تولید کفش های متناسب با وضعیت های مختلف و مورد نیاز هموطنان عزیزمان می کنند که کفش های ایمنی، کوهنوردی، صخره نوردی، تاسیسات نفتی و پتروشیمی، بیمارستانی، اداری، ورزشی و کلاسیک از جمله این محصولات است.

وی اظهار داشت: شرایط بدنی افراد در حالت پیاده روی نیاز به کفش هایی با زیره و کفی خاص دارد که این امر مهم مورد توجه بخش فنی کفش ملی قرار گرفته و برای خدمت به زائران عزیز اربعین حسینی، کفش های ویژه پیاده روی تهیه شده است.

تقی زاده، کیفیت، تنوع مدل و قیمت محصولات کفش ملی را نقطه قوت تولیدات آن دانست و گفت: در مراحل تولید کفش های گروه صنعتی ملی، رعایت استانداردهای تولید در آزمایشگاه فنی و تخصصی با سختگیری ها و سنجش های بسیار دقیق و بالا دنبال شده و سعی بر این است تا محصول متنوع و با کیفیت مطلوب در اختیار مردم عزیزمان قرار گیرد.

وی با اشاره به شرایط اقتصادی و تغییرات قیمتی اخیر، افزود: باوجود تغییرات عمده ای که در قیمت مواد اولیه کفش ایجاد شده است، شرکت کفش ملی با مدیریت سرمایه و هزینه های جانبی، توانسته کمترین تغییرات قیمتی را داشته و در حال حاضر قیمت های ارائه شده در فروشگاه های کفش ملی تفاوت قابل توجهی با نمونه های مشابه خارجی با همان کیفیت را به نفع مردم شریف کشورمان دارد.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری با قدردانی از مدیرعامل و کارکنان مجموعه گروه صنعتی ملی در توجه به مأموریت های فرهنگی و اجتماعی، گفت: حمایت از تولید ملی و کالای داخلی با بهره مندی از توان و تخصص مهندسان و کارگران ایرانی با محوریت منویات مقام معظم رهبری در گروه صنعتی ملی با تمام قدرت ادامه داشته و امیدواریم با اجرای برنامه های پیش بینی شده از سوی صندوق بازنشستگی کشوری در حوزه صنعت کفش از قبیل مشارکت در احداث شهرک صنعتی ویژه کیف و کفش و بورس کفش خاورمیانه در تبریز ، کمک های شایانی در بازگشت کشورمان به جایگاه واقعی خود در این صنعت بنماید.
 
ساختمان مرکزی : تهران - خيابان دکتر فاطمی - ميدان جهاد شماره 61 ، تلفن 88954405 ، فکس : 88963602 ، شماره پستی : 1414771118
کليه حقوق اين وب سايت متعلق به صندوق بازنشستگی کشوری بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است
Designed & Developed by : Behvar Design & Engineering Co
info@cspf.ir